Power Balance Bileklik Sipariş Formu 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

Önemli NOT : Bir başkasının kimlik bilgileri ile başvuru yapmak "bilişim suçu" dur.

 

Şu an bilgisayarınızın IP ve MAC adresleri kayıt edilmektedir.

 

İtiraz halinde, bu bilgiler ile hakkınızda Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunabilir.  Lütfen kesinlikle bir başkası adına başvuru yapmayınız.

 

Rabia Kiriş  

Harika Bir ürün kendimi tamamen farklı hissettirdi sabahları kalkma sorunumu tamamıyla yok etti power balance sayesinde enerji doluyum
Elif Beğendik  
Alıp almamak konusunda çok kararsız kaldım. Piyasada satılan sölenen vaad edilen etkileri gösterebileceğine inancım yoktu doğrusu taki komşumda görünceye kadar ürünün hakkında tüm söylenenler gerçekmiş.
Serpil Ağca  
Power bileklik sayesinde halsizlik ve yorgunluktan kurtuldum tavsiye edebileceğim tek üründür teşekkürler

 

 

 

 

 

 

Türkiye'de ve Dünyada Hangi Ünlüler Power Balance Kullanıyor ?

    Dünyada ve Türkiye'de bir çok porofesyonel sporcu ve ünlü tarafından kullanılan Power Balance enerji ve denge bilekliği yararları kanıtlanmıştır.  

     

    Victoria Beckham, Robert De Niro, Gerard Butler, Demi Moore, Larry King, Puff Daddy, Leonardo Dicaprio

     

    Türkiyede Kullanan Ünlüler ;Beşiktaşlı Guti , Hidayet Türkoğlu, Mustafa Ceceli, Hakan Şükür, Demet Akalın, Sergen Yalçın ve bir çok ünlü

 

 

 

 


Orjinal power balance bileklik sayesinde denge problemleriniz ortadan kalkıyor. Yüksek iyon içeriği sayesinde power balancel bileklik kullanarak tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz ve un ucuz fiyatları ve fiyatı ile karşınızdayız bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.